21 lipca, 2010

Na Żywo w Leto - Brownnote i Samorządowcy

Prosimy o zaznaczenie ołówkiem w kalendarzu - 22 września, Galeria Leto w Warszawie. To będzie pierwszy z cyklu koncertów artystów związanych z naszym labelem. Tego wieczoru na wspólnym koncercie w gościnnych murach galerii Leto wystapią Brownnote (Konrad Smoleński i Daniel Szwed) oraz Samorządowcy (Adam Witkowski i Maja Witkowska). Całość koncertu będzie rejestrowana i w przyszłym roku ukaże się jako kolejne wydawnictwo koncertowe ArtBazaar Records.


Podczas koncertu premierę będą miały dwie kolejne płyty naszego projektu „Nagrywamy dźwięki polskiej sztuki” – Konrad Smoleński i Przemysław Etamski „NiUNiUNi gra na Psie” (ABR 003) i Samorządowcy czyli duet Maja i Adam Witkowscy (ABR 004). Więcej szczegółów w nadchodzących tygodniach.

Co poza tym? Trwają prace nad miksem i masteringiem koncertu Kota, jaki został zarejestrowany w krakowskim klubie Fabryka (planowana premiera płyty koniec roku 2010). Kolejni zaproszeni artyści przygotowują swoje projekty audio. Przypominamy, iż poprzednie płyty są do nabycia w naszych sklepie internetowym oraz na żywo do zobaczenia i posłuchania w sklepie fundacji bęc zmiana i w sklepiku Muzeum Sztuki Nowoczesnej (MSN) w Warszawie a od października w Galerii Stereo w Poznaniu.

Na koniec miła wiadomość – „Zsyp” Wojtka Bąkowskiego został uznany przez Piotra Tkacza z poznańskiego radia Afera za jedną z najciekawszych premier pierwszego półrocza 2010 roku. Cieszymy się !

Na zdjęciu plakat zapowiadający koncert (wersja z Brownnote) autorstwa Maćka Sieńczyka.

Brak komentarzy: