06 grudnia, 2010

"Rzeczy do Poprawienia" grupy KOT już od dziś dostępne w Poznaniu

Premierę tego wydawnictwa zaplanowaliśmy bardzo świątecznie – po pierwsze Poznań (wiadomo stolica Penerstwa i miasto bardzo bliskie dla KOTa) po drugie Mikołajki, koncert i wystawa KOTa w Stereo.
Ale od samego początku. Najpierw był występ KOTA w ramach ARTBOOM Festiwalu w Krakowie. Właśnie ten koncert ukazuje się właśnie jako piąte wydawnictwo ArtBazaar Records. Okładkę do płyty zaprojektował i wykonał Wojtek Bąkowski. Każda z autorskich okładek była ręcznie odbijana przez Wojtka. Przedstawia swoistego rodzaju autoportret lidera grupy na tle scenerii klubowej.

Występy KOTa to połączenie muzyki oraz minimalistycznej scenografii i choreografii. Już dziś w Poznaniu w Teatrze Ósmego Dnia, będziemy mogli doświadczyć tego wydarzenia. Muzycy specjalnie przygotowywali się na ten występ. Będzie on rejestrowany na potrzeby dvd koncertowego jakie wczesną wiosną ukaże się nakładem ArtBazaar Records.

Po koncercie, na finał tego dnia zapraszamy do galerii Stereo. Tam przygotowana została specjalna wystawa poświęcona KOTowi. Udostępnione zostaną archiwalne materiały i pamiątki związane z tą grupą. W trakcie wernisażu będzie można kupić najnowszą płytę KOTa.


Gorąco polecamy

Brak komentarzy: