20 kwietnia, 2011

ArtBazaar Records zaprezentuje dźwięki polskiej sztuki na Viennafair

Dzisiaj pojawił się na naszej stronie box targów Viennafair. Dotąd raczej zdawaliśmy relacje z wiedeńskich targów. W tym roku jednak będzie inaczej – projekt ArtBazaar Records (www.artbazaarrecords.pl ), w którym „nagrywamy dźwięki polskiej sztuki” został zaproszony na Viennafair. Pokażemy tam, będziemy promować i wspólnie z gośćmi targów słuchać muzyki naszych artystów.Oczywiście będziemy również sprzedawali wszystkie płyty wydane przez ArtBazaar Records na winylach, czyli: „Ameboid” Mariusza Tarkawiana (ABR 001), „Zsyp” Wojciecha Bąkowskiego (ABR 002), „Niuniuni gra na psie” Konrada Smoleńskiego i Przemysława Etamskiego (ABR 003), „Les Danses Macabre” Samorządowców (ABR 004) oraz „Rzeczy do poprawienia” KOTA (ABR 005).


Również w Wiedniu odbędzie się przedpremierowy pokaz i odsłuch naszego najnowszego projektu ArtBazaar Records, czyli „Nieautoryzowana biografia Ziemniaka Ziemka” Radka Szlagi i Wojtka Bąkowskiego (ABR 006). Pisaliśmy już na ten temat tutaj.

Zapraszamy serdecznie do Wiednia – targi Viennafair (WWW.viennafair.at ). Trwają one od 11 do 15 maja, a my będziemy w Hali A na stoisku TP 003.
Zapraszamy!

PS. To nie koniec majowych występów ABR. W tym samym czasie (10-13 maja) będziemy gościć z serią koncertów na Dolnym Śląsku. Szczegóły już wkrótce.

Brak komentarzy: