27 listopada, 2011

Drugi FotoSprint za nami

A wypadł znakomicie. Tłumy ludzi w różnym wieku od 20 plus do 50 plus, wielu z zakupionymi pracami kręciło się wczoraj na dolnym piętrze kawiarni przy Skwerze Hoovera. Prace znikały bardzo szybko najszybciej min. Chomętowska, Wilczyk, Dzienis (te udało mi się rozpoznać). Znakomicie przygotowana i wymyślona impreza, świetnie zorganizowana. Moim zdaniem skazana na sukces.Przypomnijmy – w ramach FotoSprintu można było kupić prace znanych i cenionych fotografów, oraz młodych debiutantów. Obok siebie powieszono zdjęcia reporterskie i dokumentalne, zdjęcia mody, oraz reprinty zdjęć historycznych. Nazwiska autorów pozostały ukryte i zainteresowane osoby wybierały te zdjęcia, które im się podobały a nie te ze znanymi nazwiskami. Nazwisko kupujący poznawał dopiero po dokonaniu zakupu! Wszystkie prace można było kupić za jedynie 250 zł.

Kto nie miał złotówki w portfelu też mógł wyjść ze zdjęciem. Swoim zdjęciem. Dzięki przenośnemu studio można było zrobić sobie zdjęcie portretowe i po chwili otrzymać odbitkę.

Miejmy nadzieję że podobne emocje wzbudzi kolejna edycja Salonu Zimowego jaki w dniach 10,11 grudnia ponownie zawita do Warszawy. O Salonie więcej już wkrótce.

Brak komentarzy: