10 maja, 2013

"ROBAKOWSKI NOW!" można obejrzeć jeszcze do środy 15 maja


Jeszcze tylko kilka dni – do środy 15 maja w galerii lokal_30 będzie można oglądać projekt „ROBAKOWSKI NOW!” – na który składają się będą dwie wystawy: „Tribute to Robakowski” oraz „Józef Robakowski, fotografia konceptualna”. Serdecznie zapraszamy tych, którzy jeszcze nie widzieli tej wystawy poświęconej Józefowi Robakowskiemu, jednemu z najwybitniejszych żyjących polskich artystów
Jeszcze dla przypomnienia krótko o obu częściach wystawy, które też możemy zobaczyć na zdjęciach. „Tribute to Robakowski” przygotowaliśmy wraz z artystami zaproszonymi do projektu: Billy Gallery, Bownikiem, Przemkiem Dzienisem, Ireną Kalicką, Leszkiem Knaflewskim, Anną Orłowską, Karolem Radziszewskim, Mateuszem Szczypińskim i Rafałem Wilkiem. Każde z artystek i artystów przygotowało prace odnoszące się do twórczości Józefa Robakowskiego. Cały czas można stać się ich właścicielem (bądź właścicielką) – składają się one bowiem na teczkę „Tribute to Robakowski”, która cały czas jest do kupienia w 30 egzemplarzach.

 

Jednak tym razem wystawa prac z projektu to nie wszystko. Artyści mieli okazję bezpośrednio skonfrontować się z twórczością Józefa Robakowskiego. Ponad połowę powierzchni lokal_30 zajęła bowiem wystawa fotografii konceptualnych Józefa Robakowskiego. Wiele z nich nie było nigdy dotąd pokazywanych w Warszawie. Wyboru tych prac dokonała Agnieszka Rayzacher z lokalu_30 oraz sam artysta.
 

Serdecznie zapraszamy do galerii lokal_30 na ulicy Wilczej 29A/12 w Warszawie na ostatnie dni tej wystawy!

Brak komentarzy: