12 grudnia, 2006

Aukcja w lokalu 30

To już będzie ostatnia szansa w tym roku aby powiększyć swoją kolekcję o bardzo ciekawe prace polskiej sztuki współczesnej. W najbliższy piątek o godzinie 20 po raz drugi odbędzie się oczekiwana przez nas Aukcja lokalu 30. Według zapewnień organizatorów będzie można kupić tam prace już za 100 zł, jest zatem szansa, że aukcje lokalu zajmą pustkę jaka powstała po zrezygnowaniu przez raster z Targów Taniej Sztuki.


W ubiegłym roku aukcja odbyła się w bardzo kameralnej atmosferze, w tym roku oczekiwanych jest o wiele więcej gości tak więc warto zameldować się trochę wcześniej, odebrać swój numerek i….. mieć nadzieję, że na upatrzoną pozycję nie będzie zbyt wielu chętnych.

Co zwróciło naszą uwagę w tym roku?- dość szeroki wybór prac Laury Paweli – w tym jedna z ostatnich jej prac – „Ubezpieczenie talentu” (video plus wydruki na płótnie) oraz słynne lightboxy;
- praca video Zuzanny Janin „Pas de deus”;
- fotografie duetu Grupa Sędzia Główny – jest to unikalna propozycja na naszym rynku;
- serigrafie Maćka Kuraka;
- filmy video Józefa Robakowskiego;
- prace Karoliny Zdunek oraz
- Jana Mioduszewskiego

Oczywiście to nie wszystko co zostanie zaoferowane przybyłym gościom. NA aukcji będą też prace: Maćka Osika, Piotra Kopika, Anny Konik, Andrzeja Cisowskiego oraz wiele niespodzianek.

Do zobaczenia na aukcji !

AUKCJA POLSKIEJ SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

15 GRUDNIA 2006, GODZ. 20.00

Prace można oglądać 13 i 14.12 w godz. 16-19 oraz w dniu aukcji w godz. 16-19.30

na zdjęciach odpowiednio prace Karoliny Zdunek, Grupy Sędzia Główny i Piotra Kopika

Brak komentarzy: