21 lutego, 2008

Michał Jankowski na Świeżo Malowanym

Zielona Góra cały czas zadziwia. Kolejny bardzo zdolny i ciekawy artysta z tego miasta. Dzisiaj na Świeżo Malowanym prezentujemy prace Michała Jankowskiego. W dużej części są to prace aktualnie prezentowane na wystawie Michała w jego (spalonej - to istotne) pracowni w Zielonej Górze. Wystawa złożona jest z obrazów, które powstały w ciągu ostatnich 6miesięcy. Odbywa się w ramach wyjazdowego programu Galerii Pies z Poznania
Zdjęcia dzięki uprzejmości Galerii Pies.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

ważne są obrazy a nie to ze jakiemuś modzikowi z dymem poszla pracownia-a pewnie i tak nieposzła i to tylko chłyt reklamowy..he he

Anonimowy pisze...

ale slabizna to juz byle student dal by sobie spokoj, dosyc juz sasnalowania.Bardzo slabo namalowane.Dlaczego to pokazujecie?

Anonimowy pisze...

wygląda fajnie ale racja ze troche sasnalowe..ciekawe czy ktos z zagranicy widzi w tym sasnalowanie czy raczej niełączy faktów..?! macie znajomego z zachodu ,pokażcie mu i zobaczymy czy to prawda.pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Ja też tu Sasnala widzę.
Jeden Sasnal wystarczy!

Anonimowy pisze...

Niektórzy to wszędzie widzą Sasnala, a to juz sie kwalfikuje do leczenia. Jesli jedynym wyznacznikiem wartosci obrazu miałoby być, to czy pociągnięcie pędzla podbne jest do pociągnięc pędzla innego twórcy to okazałoby sie, że już nie ma po co malowac obrazów, bo wszystko gdzies było.

Anonimowy pisze...

robert kuta king