27 marca, 2008

Sztuka na 331/3 obrotów – So Quiet

Wczorajszy post na temat projektowania okładek płyt muzycznych przez znanych artystów spotkał się z dużym zainteresowaniem czytelników ArtBazaar. Wiele osób na własną rękę zaczęło szukać przykładów takiej współpracy. Jest to tak sympatyczny temat, iż prawdopodobnie będzie się pojawiał cyklicznie na naszych łamach.

Na dobry początek nasze wczorajsze odkrycie So Quiet i płyta „Summer and Winter”. So Quiet to projekt muzyczny Tomasza Bienia z Warszawy. Muzyka na pierwszej płycie So Quiet to minimalistyczne granie z elementami elektroniki, pełne różnych akustycznych smaczków.No i okładka, nasz główny temat - bardzo prosty, pastelowy krajobraz z zarysem kilku postaci autorstwa …… Tomka Kowalskiego. Zaskakujące prawda? Jak jeszcze dodam że na płycie zawarto też teledysk autorstwa Pawła Śliwińskiego i Tymka Borowskiego!

Wspaniałe zestawienie.

Na zdjęcie okładka płyty „Summer and Winter” So Quiet – Gusstaff Records

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Gdzie to można kupić?

Anonimowy pisze...

^^^^^
+1

Anonimowy pisze...

google mówi że tu:

http://gusstaff.com/index2.html

i wejść w "wydawnictwa"

Monika pisze...

Ha! naRRReszczie po cos sie przydala moja 'nienapisana' praca magisterska:) Mozemy dodac fotografie? Michal Urbaniak "Fusion" i Myslovitz "Milosc w czasasch popkultury" - all by Ryszard Horowitz.

pozdrawiam
Monika

Krzysztof Masiewicz pisze...

Dzięki. Z pewnością skorzystam

Anonimowy pisze...

http://www.barbarakrakowgallery.com/exhibition/event_details.php?id=3298