14 lipca, 2010

Niwea – rarytasy

W nawiązaniu do poprzedniego wpisu o kolekcjonowaniu katalogów i książek artystycznych i na chwilę przed oczekiwanymi koncertami duetu Niwea na Off Festiwalu chcielibyśmy pokazać wam kilka rzadkich wydań płyt dotyczących tego zespołu. Może któreś z tych wydań uda wam się zdobyć.

Poniżej edycja normalna płyty jaką można kupić w sklepach


Tutaj– wydanie promocyjne płyty. Zawiera cały zestaw utworów, ale zamiast digipacku jest w kartonowym pudełku. Zmienione też zostały kolory na okładce – tu w brązowej gamie.Poniżej, można powiedzieć że epka, płyta była dodatkiem do miesięcznika Lampa. Zawiera cztery utwory i teledysk do utworu Miły , młody człowiek.Dwie chyba najtrudniejsze w zdobyciu płyty to single promocyjne, jakie były wysłane do rozgłośni radiowych. Pierwszy singiel z płyty – Klata piersiowa
Oraz Miły Młody CzłowiekFajnie że wydawca (Qulturap) dba o kolekcjonerów i robi takie rzeczy. Oczywiście nic tak nie wpływa na wyjątkowość płyty jak autograf wykonawcy, tu Wojtka i Dawida. Pamiętajcie, że Wojtek co roku zmienia swoją sygnaturę. Jeśli chcielibyście mieć tą z tego roku, z roku wydania płyty – pozostało jeszcze kilka miesięcy. Powodzenia.

Wszystkie zdjęcia - ArtBazaar

Brak komentarzy: