18 grudnia, 2010

Przedświąteczne mini-targi fotografii w Galerii ZPAF i S-ka w Krakowie

Galeria ZPAF i S-ka zaprasza od soboty do środy na mini-targi sztuki, podczas których można będzie nie tylko okazyjnie kupić fotografie i sygnowane przez autorów albumy fotograficzne, ale także poznać sekrety zaplecza galerii, spotkać się z autorami czy po prostu porozmawiać o dobrej fotografii w dobrym towarzystwie. Przedświąteczna akcja w Galerii ZPAF i S-ka to to doskonała okazja, by poznać bliżej zasady kupowania fotografii – organizatorzy przez cały tydzień prezentować będą kompletne portfolia artystów, z którymi współpracują.


Specjalnie na tę okazję artyści galerii (m. in. Kuba Dąbrowski, Łukasz Skąpski, Konrad Pustoła, Nicolas Grospierre, Janek Dziaczkowski) przygotują także nowe, unikatowe prace, i to po bardzo przystępnych cenach: od 15 do 600 złotych. Alternatywnym, nie mniej atrakcyjnym podarkiem dla miłośnika fotografii może być też album fotograficzny – w ZPAF i S-ka dostępne będą albumy podpisane przez samych autorów.

Do obejrzeniea i kupienia prace następujących artystów: Filipa Berendta, Marco Citrona, Janka Dziaczkowskiego, Nicolas Grospierre'a, Arji Hyytiäinen, Magdaleny Krajewskiej, Svätopluka Mikyty, Joanny Piotrowskiej, Przemysława Pokryckiego, Marka Powera, Konrad Pustoły, Joanny Rajkowskiej, Łukasza Skąpskiego oraz duetu Aleksandra Vajd & Hynek Alt.

W reprodukcji kolaż Janka Dziaczkowskiego z cyklu "Last Christmas"


Święta w Galerii ZPAF i S-ka
18.12 - 23.12, w godzinach 12:00-18:00

Galeria ZPAF i S-ka
ul. św. Tomasza 24, Kraków
www.zpafiska.pl

Brak komentarzy: