30 listopada, 2011

W sobotę "re:wizje sztuki 5", a na nich "Ameboid", "Zsyp" i "Les Danses Macabre" czyli trzy projekty ArtBazaar Records

„Po co nam sztuka?” – pytają organizatorzy tegorocznych „re:wizji sztuki”, które odbędą się już w najbliższą sobotę. To już piąta, jubileuszowa odsłona tego multidyscyplinarnego przeglądu sztuki, odbywa się w tym roku pod nową nazwą i w zmienionym kształcie. Impreza potrwa tylko jeden dzień, a właściwie popołudnie – sobotę 3 grudnia od godziny 16 do samej północy. Jedna będzie Linkteż „miejscówka” „re:wizji sztuki 5” – a mianowicie wyjątkowe hole i sale Pałacu Kultury i Nauki.
Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji zostaną pokazane trzy projekty „okładkowo-muzyczne” ArtBazaar Records (www.artbazaarrecords.pl) .

Na klatce schodowej II piętra PKiN usłyszeć będzie można Maję i Adama Witkowskich, czyli Samorządowców – z gramofonu rozbrzmiewać będzie płyta „Les Danses Macabre” (ABR 004).

Na tym samym piętrze w Sali Goethego posłuchać będzie można „Ameboidu” Mariusza Tarkawiana (ABR 001).

A dwa piętra wyżej, w Sali Kruczkowskiego rozbrzmiewać będzie słuchowisko Wojciecha Bąkowskiego „Zsyp” (ABR 002). Płyty wybrała Joanna Ruszczyk, która jest członkinią rady tegorocznej edycji „re:wizji sztuki ”.

Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę do warszawskiego PKiN. Pełny program „re:wizji sztuki 5” będzie można zobaczyć tutaj.

Brak komentarzy: