18 maja, 2012

Już jutro Art Yard Sale w Ufficio Primo, będzie dużo dobrej sztuki, będą płyty ArtBazaar RecordsOj bogaty będzie program tego weekendu w Warszawie – to oczywiście weekend gigantycznych kolejek w Noc Muzeów, szeregu nowych wystaw (już dziś wernisaż wystawy Wilhelma Sasnala w  FGF. Ale to także weekend Art Yard Sale w nowym, wspaniałym biurowcu Ufficio Primo na ulicy Wspólnej. Warto przyjść tylko po to, by zobaczyć, jak kapitalista przerobił komunistyczny pałac (miał być dla Bolesława Bieruta) na luksusowy biurowiec.
Targi Art Yard Sale startowały jako ilustratorów, grafików , designerów i projektantów. Tak też będzie w tym roku. Ale będzie też i dużo dobrej sztuki. Wszystko dzięki działowi Sztuka w Twoich Rękach, którym zajmuje się Raster. Oczywiście będzie można zobaczyć prace artystów Rastra: Agaty Bogackiej, Przemka Mateckiego, Oskara Dawickiego, Anety Grzeszykowskiej czy Zbigniewa Libery. Ale Raster zaprosił również artystów z innych warszawskich, a także pozawarszawskich galerii. I tak będą też prace m.in. Tomka Kowalskiego, Igora Przybylskiego, Pawła Śliwińskiego, Karola Radziszewskiego, Agnieszki Grodzińskiej, Gizeli Mickiewicz czy Honzy Zamojskiego.
Będą również płyty ArtBazaar Records , tym razem prezentowane jako mini-dzieła sztuki w stylowych czarnych ramkach.
A tych, którym sztuka się jeszcze nie znudzi, Raster zaprasza do swojej galerii, która mieści się naprzeciwko wejścia do biurowca Ufficio Primo. A są wystawy Anety Grzeszykowskiej i Jana Smagi oraz Macieja Sieńczyka
Art Yard Sale będą trwały od soboty od godziny 12 do niedzieli do godziny 18. Polecamy bardzo gorąco i radzimy się pospieszyć, bo jest wiele unikatów!
Na zdjęciach prace Tomka Kowalskiego i Honzy Zamojskiego.

Brak komentarzy: