01 października, 2012

Ruszył nabór artystów do polskiej edycji Curators’ Network, który organizuje Fundacja Sztuk Wizualnych

17 września ruszył nabór artystów do Przeglądu Portfolio, który odbędzie się w ramach spotkania Curators' Network w Krakowie w grudniu 2012 roku. Nabór trwa do 14 października 2012 roku.


Celem niniejszego konkursu jest wybranie 20 artystów mieszkających i pracujących w Polsce oraz zaproszenie ich do wzięcia udziału w przeglądzie portfolio podczas spotkania Curators’ Network w Krakowie. Twórcy wybranych projektów zaprezentują swoje portfolio międzynarodowemu gronu Curators’ Network oraz innym zaproszonym działaczom kultury; będą mieli również możliwość pokazania swoich najnowszych prac szerszej publiczności podczas krótkiej prelekcji. Wydarzenia te odbędą się w dniach 4–8 grudnia 2012 roku.
Każdy artysta zakwalifikowany do projektu Curators’ Network będzie miał dostęp do internetowej bazy projektu, gdzie może umieścić i aktualizować swój profil. Baza będzie dostępna także po zakończeniu spotkania i umożliwi długofalową promocję artystów. Sylwetki twórców zostaną także przedstawione w dwujęzycznej publikacji, wydanej specjalnie na spotkanie w Krakowie. Artyści wezmą również udział w wystawie, która planowana jest na zakończenie cyklu spotkań w Hiszpanii w czerwcu 2013 r.

Szczegółowy regulamin i forma zgłoszenia dostępna jest tutaj:
http://www.curators-network.eu/krakow/gathering_terms


1 komentarz:

karolinaimisiu pisze...

ABBEY HOUSE = AMBER GOLD