27 czerwca, 2014

Już jutro druga aukcja Charytatywna dla Maxa. Zapraszamy!Dwa lata temu odbyła się pierwsza, zakończona dużym sukcesem, Aukcja Charytatywna dla Maxa. Zebrane pieniądze pozwoliły na skuteczną terapię, rehabilitację i edukację Maxymiliana Buczkowskiego-Stępińskiego, ówcześnie ośmiolatka, z licznymi problemami m.in. ogólnym opóźnieniem rozwoju oraz epilepsją - chorobami będącymi pozostałościami operacji, jakie przeszedł w niemowlęctwie. Obecnie Max ma lat prawie 11, a zgromadzone wcześniej pieniądze w zasadzie uległy już wyczerpaniu. Ostatnie dwa lata udowodniły jednak, jak wiele może przynieść dziecku skuteczna terapia i rehabilitacja. Tych efektów, wysiłku Maxa i jego mamy, znanej artystki Doroty Buczkowskiej, nie można zaprzepaścić.
Dlatego już jutro, w sobotę odbędzie się kolejna aukcja charytatywna. Zebrane na niej pieniądze przeznaczone będą na dalszą rehabilitację Maxa. Na apel artystki oraz współorganizującej aukcję Agnieszki Gniotek odpowiedziało wielu artystów – łącznie licytowane będą aż 182 prac. W tym prace takich artystów jak: Łukasz Jastrubczak, Joanna Pawlik, Szymon Kobylarz, Zorka Wollny czy Paweł Żak. Miło nam, że licytowane będą również prace z naszej ostatniej teczki „Tribute to Moda Polska”, w której udział wzięła Dorota Buczkowska i która przekazała prace ze swojej teczki na tę aukcję. Ta aukcja to jedyna okazja kupienia pojedynczych prac, bo normalnie teczki sprzedawane są w całości.
Artyści zrobili co mogli, organizatorzy również, więc teraz czas na kolekcjonerów. Co prawda sobota to pierwszy dzień wakacji, ale pamiętajmy, że można licytować prace przez portal www.artinfo.pl lub też za pośrednictwem Agnieszki Gniotek (pod numerem telefonu 503 012 889 lub mailowo a.gniotek@gmail.com).
Zapraszamy!  Aukcja odbędzie się 28 czerwca 2014 r. o godz. 12.00 w Nowym Miejscu w Warszawie przy al. Jerozolimskich 51 m. 2. Wystawa przedaukcyjna będzie czynna jeszcze dziś w godz. 14.00-19.00.

Na zdjęciu: Karol Komorowski, Aleje Jerozolimskie Street View, 2013 (praca z teczki „Tribute to Moda Polska”).1 komentarz:

Kasia J pisze...

Ciekawy blog.

http://is-my-life-is.blogspot.com/