30 stycznia, 2008

Konkurs "Blog Roku": dziękujemy za głosy i prosimy o nowe w kolejnym etapie konkursu

Bardzo Wam dziękujemy za głosy na ArtBazaar w konkursie na Blog Roku, organizowanym przez Onet.pl. Dzięki nim dostaliśmy się do „10” blogów ocenianych teraz przez jurorów. Z tej „10” wybrane zostaną trzy blogi, które będą nominowane do Blogu Roku w dziedzinie „Kultura”.
Równocześnie jednak trwa głosowanie na Blog Roku z wyboru internautów. Głupio nam prosić znów o Wasze głosy, ale jeśli ktoś z Was chciałby nam pomóc, to bardzo serdecznie prosimy o głosy na nas – sposób głosowania jest ten sam numer 71222 wpisać E00038. Bardzo prosimy o nowe głosy i równocześnie dziękujemy za dotychczasowe głosy. Dochód z głosowania (koszt 1,22 PLN brutto) znów zostanie przeznaczony na cele charytatywne.
Bardzo dziękujemy za Wasze głosy – naprawdę jest nam bardzo miło, że tyle osób odpowiedziało na nasz apel. W ostatnich godzinach głosowania było bardzo dramatycznie – nagle wszystkim blogom zaczęło gwałtownie przybywać głosów i zaczęliśmy spadać w klasyfikacji. Ale finisz był udany i z szóstym wynikiem (110 głosów) dostaliśmy się do „10”.
Bardzo dziękujemy!!!

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Oj, chyba nie macie szans na nagrodę internautów. A szkoda, bo blog świetny. Ale i tak zagłosuję. Pozdrawiam. Marta