14 stycznia, 2009

ArtBazaar na liście 30 najważniejszych polskich blogów wybranych przez Onet.pl

„Blogowali już wtedy, kiedy większość nie miała pojęcia o istnieniu blogów, albo wręcz przeciwnie - istnieją w blogosferze krótko, ale weszli do niej z ogromnym impetem. Są popularni, czytani, kontrowersyjni. Inicjują akcje społeczne, pobudzają do dyskusji, wyznaczają nowe trendy w blogowaniu. Przedstawiamy blogi, które wstrząsnęły polską blogosferą” – napisała w tekście redakcja społeczności Onet.pl publikując subiektywną listę najważniejszych polskich blogów. Lista ta powstała w związku z organizowanym przez Onet.pl konkursem na Blog Roku 2008.
Na tej liście znaleźliśmy się również i my – artbazaar.blogspot.com. I to w nie byle jakim towarzystwie – obok słynnej Kataryny, Igora Janke, Krystyny Jandy, Ludwika Dorna, Ryszarda Czarneckiego, Joanny Senyszyn, Janusza Palikota czy Endo (Agaty Nowickiej).
Pełną listę zauważonych przez społeczność Onet.pl blogów można zobaczyć tutaj.
Jak zaznaczają autorzy, nie jest to ranking blogów. Lista ma na celu pokazanie, jak wszechstronna jest polska blogosfera. Onet.pl codziennie, podczas trwania konkursu (zachęcamy do głosowania nie tylko na blogi z dziedziny kultury) prezentować będzie jeden z 30 blogów.

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

To pewnie jakaś pomyłka, a nie długo zostanie naprawiona :)

Anonimowy pisze...

chyba "niedługo"... :-)

Anonimowy pisze...

Panowie , czytam Waszego bloga od ok 3-4 lat , na początku było miło :)ale z czasem ...zaglądam tu coraz rzadziej , dlaczego ? nie dla tego że " wychodzicie na dwór " ale lansujecie siebie , artystów i galerie z którymi " macie układy " ...to widać , poza tym coraz mniej tresci a coraz więcej spekulacji w Waszych textach , to przykre . Może chcecie za dużo i za szybko ? - szkoda . Według mnie merytorycznie jesteście coraz słabsi - szkoda bo trzymałem za was kciuki . nie piszę tego złośliwie ale takie mam odczucia , sztuka najnowsza to ciekawy temat i zaczeliście super , gorzej z kontynuacja , na co już nie licze , ale życzę sukcesów . bla bla bla

Anonimowy pisze...

niestety,musze sie zgodzić z przedmowcą

Anonimowy pisze...

Ja nie rozumiem o co chodzi komentatorom...co wam sie ubzdurało, że autorzy tego bloga powinni być obiektywni, jeżeli kogoś kupują tzn. że jednocześnie to ich interesuje, a skoro interesuje to i promują i lansują, najlepiej sie nie odzywać wtedy na pewno nikt wam nie zarzuci lanserstwa

Anonimowy pisze...

hehe. no dokładnie. obiektywni by byli jakby promowali artystów którzy kompletnie im sie nie podobają :D

Anonimowy pisze...

Nasza polska tradycja - bezinteresowna zawiść.

Anonimowy pisze...

Blog jest swietny. Dziekuje tworcom i gratuluje.