01 kwietnia, 2009

SKS, czyli spotkanie kolekcjonerów sztuki

To nowa, poznańska inicjatywa. SKS-y, organizowane wspólnie przez Fundację SPOT., Galerię Pies oraz MOA art., mają zintegrować środowisko kolekcjonerów sztuki najnowszej w Wielkopolsce. Tematyka spotkań będzie uwzględniała kwestie rodzącego się w Polsce rynku sztuki .
Zachęcamy do wzięcia udziału w pierwszym spotkaniu z Jarosławem Suchanem, dyrektorem Muzeum Sztuki w Łodzi (wykład: „ Awangarda w Muzeum. Kolekcjonując niemożliwe”) oraz kuratorką z MOA art., Agnieszką Okrzeją (wykład: „Kolekcjoner na kozetce. Kilka wizerunków prywatnych kolekcji”). Spotkanie już w najbliższy piątek, o godzinie 20, w Fundacji SPOT. (ulica Dolna Wilda 87, oczywiście w Poznaniu).
Organizatorzy proszą, by ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (mały lokal) potwierdzić obecność na spotkaniu mejlem na adres warsztaty@spot.poznan.pl

5 komentarzy:

Cezar pisze...

A to niezwykła inicjatywa. Szkoda, że informacja nie przyszła dwa tygodnie wcześniej - można by się lepiej zorganizować, :((.

Piotr Bazylko pisze...

Ale jak nie teraz, to następnym razem. Apel do organizatorów, by informowali o SKS-ach wcześniej, najlepiej za pośrednictwem ArtBazaar.

Anonimowy pisze...

chmm... wykład czy indoktrynacja?

Anonimowy pisze...

http://kanibalia.blogspot.com/

Anonimowy pisze...

Uwaga!
Chciałam wejść na stronę Pana podpisującego się Cezar ale - uwaga - mój antywirus odkrył na tej stronie trojana! O czym informuję innych i pewno nieświadomego posiadacza strony:
Strona:
http://geniusz.com.pl/
Wirus:
HTML/TrojanClicker.IFrame.NAG koń trojański
Uwagi:
Dostęp do strony został zablokowany.