05 grudnia, 2011

Projekt okładek Samorządowców Adama Witkowskiego nominowany do Projektu Roku

Miło nam jest dostać takie informacje. Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej w pierwszej odsłonie konkursu Projekt Roku w kategorii Forma nominowało okładkę płyty Samorządowców (Adam i Maja Witkowscy) wydaną przez ArtBazaar Records.


W informacji na temat tego konkursu można przeczytać, iż Projekt Roku to pierwszy w Polsce konkurs projektowania graficznego, który wykracza poza ocenę estetyczną, poddając refleksji funkcje dizajnu oraz odpowiedzialność społeczną twórców. Koncepcja Konkursu zakłada coroczne nominacje w sześciu kategoriach: Forma, Funkcja, Etyka, Debiut, Autorytet oraz Wydarzenie. Specjalnie powołane Jury wyłania najlepsze, najciekawsze i najbardziej przełomowe realizacje. Współpracuje z nimi rozbudowana, ogólnopolska grupa researcherów, którzy przez cały rok zbierają informacje o najciekawszych realizacjach ze wszystkich dziedzin projektowania graficznego z całego kraju.


Prace finalistów zostaną umieszczone na stronach internetowych „Projekt Roku - Polski
Konkurs Graficzny 2010/2011”. Ogłoszeniu listy laureatów towarzyszyć będzie konferencja
i prezentacja nagrodzonych prac na mobilnej wystawie.

Na zdjęciach ręcznie wykonane okładki Samorządowców z limitowanej edycji ArtBazaar Records. Chętnych do zobaczenia na żywo zapraszamy w sobotę na Salon Zimowy.

Brak komentarzy: