04 grudnia, 2011

"re:wizje sztuki 5" zakończone - wystawowy debiut płyt ArtBazaar Records


Takie tłumy przyszły wczoraj do Pałacu Kultury i Nauki (PKiN) na "re:wizje sztuki 5", że już o godzinie 9 wieczorem zabrakło darmowych programów dla gości. Na tej multimedialnej, interdyscyplinarnej imprezie, zorganizowanej pod hasłem "po co nam sztuka?" można było wysłuchać koncertów, obejrzeć spektakle teatralne, działania teatralne, czy obejrzeć wideo. Były też, dzięki Joannie Ruszczyk (której jeszcze raz dziękujemy!), trzy płyty ArtBazaar Records, które puszczane były w świetnie nagłośnionych przestrzeniach, znakomicie zaaranżowane wizualnie (choć trudne, co widać, do sfotografowania). Warto dodać, że to był debiut "wystawowy" tych płyt.
W holu na drugim piętrze wysłuchać można było płytę "Les Danses Macabre" Samorządowców (ABR 004) z przebojem "Arka Noego kłamie".


Obok, w niewielkiej sali rozbrzmiewał głos Wojciecha Bąkowskiego ze słuchowiska "Zsyp" (ABR 002). Natomiast w sali Goethego w chilloutowej atmosferze, na leżakach można było wysłuchać muzyki etnicznej Mariusza Tarkawiana z płyty "Ameboid" (ABR 001).

Aż szkoda, że "re:wizje sztuki 5" trwały tylko od godziny 16 do północy.

Brak komentarzy: