19 kwietnia, 2012

Już w najbliższą sobotę Record Store Day – płyty ArtBazaar Records w promocyjnych cenach

Record Store Day to inicjatywa jaka narodziła się w 2007 dzięki staraniom grupy pasjonatów jako hołd i celebracja winylowego nośnika jako fundamentu kultury muzycznej. Od swojej pierwszej edycji w roku 2008 w San Francisco, odbywając się w każdą trzecią sobotę kwietnia, Record Store Day stał się inicjatywą zrzeszającą przeszło 700 niezależnych sklepów płytowych i wydawców w USA, oraz setki na całym świecie. Jako wydarzenie łączące artystów, promotorów i dystrybutorów, bez względu na reprezentowane gatunki muzyczne, Record Store Day stał się przyczynkiem do dedykowanych, okolicznościowych wydawnictw i imprez towarzyszących.W tym roku, w najbliższą sobotę, SideOne Record Store i S1 Warsaw zapraszają w Warszawie na obchody międzynarodowego dnia sklepów płytowych w dwóch odsłonach:

DZIEŃ - RECORD SALE & LABEL SHOWCASE

Miejsce: dziedziniec Kamienicy Jabłkowskich, Chmielna 21

Start: 14:00


 

NOC: 1 DJ = 1 RECORD
Miejsce: klub Powiększenie
Start: 22:00

Przez całą noc w klubie pojawi się ponad 50 muzyków, DJ-ów, kolekcjonerów, dziennikarzy muzycznych i innych osób związanych ze sceną. Wyjątkowo, zostali oni poproszeni o zabranie i puszczenie tylko jednej ulubionej płyty.
 

ArtBazaar Records również celebrując to wydarzenie obniża o 20% ceny na wszystkie wydawnictwa płytowe (autorskie i zwykle). Będzie to wyjątkowa okazja, aby nabyć płyty z muzyką i ręcznie robionymi okładkami Mariusza Tarkawiana, Wojtka Bąkowskiego, Konrada Smoleńskiego i Przemka Etamskiego, Samorządowców, grupy KOT.


Zapraszamy w sobotę od godziny 0.00 do 24.00 do naszego internetowego sklepu. Tylko przez 24 godziny i tylko w Internecie będzie można kupić taniej nasze płyty.

Na zdjęciach okładki ArtBazaar Records.

Brak komentarzy: