19 listopada, 2012

Ostatnie Łowy - Targi Taniej Sztuki

To będą Ostatnie w Katowicach ale pierwsze w sezonie świąteczno-zimowym Targi Taniej Sztuki (już niedługo zaprosimy was na Salon Zimowy w Warszawie). Ale zaczynamy od Katowic gdzie już 2 grudnia 2012 o 12:00 w KATO przy ulicy Mariackiej 13, Stowarzyszenie Kultura Towarzyska i KATO bar, po raz drugi połączą siły, by zorganizować Targi Taniej Sztuki, tym razem pod osobliwym tytułem „Ostatnie łowy”.


W zapowiedzi organizatorów możemy przeczytać „Utarło się, że dzieła sztuki kupują elity i kolekcjonerzy, bo przeciętnie zarabiającego człowieka na nie nie stać. Jak udowadniają organizatorzy, dobra sztuka wcale nie musi być droga. Na zaproszenie Szymona Kobylarza, artysty i prezesa Stowarzyszenia Kultura Towarzyska, prawie trzydziestu artystów młodego pokolenia, którzy swoje pierwsze doświadczenia na rynku sztuki mają już za sobą, weźmie udział w Targach Taniej Sztuki. Wybrane i zaprezentowane przez nich prace będzie można kupić za mniej niż 200 zł. Warto nadmienić, że ceny prac nie zostały zaniżone i jest to ich wartość rynkowa.”


Serdecznie zapraszamy do udziału w „Ostatnich łowach”.


Lista zaproszonych artystów:

Jakub Adamek, Tomek Baran, Natalia Bażowska , Bartek Buczek, Monika Chlebek, Dawid Czycz,
Monika Drożyńska, Michał Gayer, Justyna Gryglewicz, Irenka Kalicka, Ziemowit Kmieć, Szymon Kobylarz, Bartosz Kokosiński, Dominika Kowynia, Wojciech Kucharczyk i Mik_Musik, Daria Malicka,
Cecylia Malik, Grzegorz Mart, Maciej Nawrot, Paweł Olszczyński, Marta Sala, Grzegorz Siembida,
Michał Smandek, Magdalena Starska, Paweł Szeibel, Małgorzata Szymankiewicz, Karolina Szymanowska
Miłosz Wnukowski, Karolina Żyniewicz,


Targi Taniej Sztuki
„Ostatnie łowy”
2 grudnia br o 12:00
ul. Mariacka 13
KATONa zdjęciach prace Szymona Kobylarza (1,2,3,) i Michała Smandka (4) jakie będzie można kupić na Targach.

Brak komentarzy: